Megalight, yüksek ışık anlamına gelen bir kelimedir ve hareketli billboardlar için kullanılmaktadır. Reklam afişlerini ışıklı billboardlarda değiştirilmesini sağlayan Megalight, günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Megaboard kağıtları genellikle 120 gr./m2 ağırlıkta olup, fibermark özelliktedir. Özel olarak yırtılmaz kağıtlar üzerine basılı olan reklamlar, hiçbir şekilde deformasyona uğramaz, reklamlarınız zarar görmez. Bu kağıtlar her türlü hava koşullarına dayanıklıdır ve ısıya karşıda mukavemet gösterir. Megalight baskı reklamlar genellikle şehrin kalabalık bölgelerinde bulunur, daha fazla insanın dikkatin çekebilmek için özel olarak üretilmektedirler.

Megalight Baskı Fiyatları

Megalight baskı fiyatları vereceğiniz reklamın boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Afişlerin hazırlanış biçimleri ikili parça dörtlü parça olarak farklılık gösterebilmektedir. Genellikle firmalar bu afiş siparişlerini toplu olarak almaktadırlar ve fiyatlarda bu toplu siparişler de çok daha uygun olmaktadır. Megalight baskı fiyatları firmaların sunacağı hizmete göre farklılık göstermektedir. Genel bir fiyat bilgisi almak için firmaların sitelerini ziyaret edebilirsiniz ve bir fiyat karşılaştırmasında bulunabilirsiniz.  Bu afişlerin fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde boyutlandırılmıştır.

Megaboardlar İle Daha Hızlı Fark Edilin

Megaboardlar oldukça kısa sürede insanların reklamlarınızı fark etmesi için büyük boyutlarda yapılan afiş sistemidir. Bu Megaboard baskı fiyatları ise sizlerin isteklerine göre farklılık göstermektedir. Standartların dışına çıkan bir siparişte fiyatlar artış gösterecektir.  Megaboardlar, cam ile çevrili panolar oldukları için de afişleriniz hiçbir şekilde kötü havadan zarar görmeyecektir. Ayrıca bu kullanılan cam malzeme güvenli cam olduğundan insanlarında afişlere zarar vermesi önlenmiştir. İnsanlar bu Megaboardlar ile sizlerin reklamlarını daha çabuk fark edecekler ve daha fazla bir kitleye hitap etmiş olacaksınız. Afiş değiştirme sistemi ile de farklı afişlerin sürekli olarak değişerek yayınlanması sağlanabilmektedir. Bu Megaboardlar sayesinde sizlerin reklamları her açıdan insanlar tarafından fark edilecek şekilde tasarlanmıştır. İç aydınlatma sistemleri sayesinde de geceleri bile reklamlarınız insanlara sunulmaktadır. 7/24 reklamlarınızın görülmesini sağlamak için megaboardları tercih edebilirsiniz. Reklamcılığın modernize edilmiş hali olan bu sistem ile daha kolay ve hızlı bir şekilde büyük kitlelere hitap edeceksiniz. Fiyat olarak da her bütçeye uyum sağlayacak fiyatlara sahiptir.

Malzeme

Fibermark Kağıt (120g/m2 yaprak veya rulo, ışık geçirgen, rutubete ve yırtılmaya dayanıklı)

Baskı Teknolojisi

CMYK Baskı Tekniğiyle VUTEK Dijital Baskı Makinesiyle tek parça, arka baskılı olarak basılacaktır.

Teknik Özellikler

Ölçüler değişkendir. Rulo olarak karton tüp içinde veya poşetlenmiş aynı gün kargoya verilir. 3 yıl dış mekan ömrü vardır.