Espas Sanat Evi

1982 yılında ressam Nevzat Çevik tarafından resim atölyesi olarak kurulan Espas Sanat Evi kendi kulvarında daima ilkleri gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin ilk branda vinil üzerine büyük ebatlı görsel reklam billboardları, büyük partilerin lider portreleri, ayrıca ülkenin her noktasına Atatürk’ün en başarılı dev posterleri fırça ve bistole (air brush) tekniği kullanarak 15 yıl süreyle çalışılmıştır.

1998 yılında teknolojiye geçen ve Türkiye’nin ilk kurulmuş üç dijital baskı firmasından olan Espas Sanat Evi bugünde dün olduğu gibi misyonuna devam etmektedir.

Yüksek çözünürlüklü çözümler.

1997 yılında Türkiye’de başlayan dijital baskı sektörüyle sanatsal üretimlerin yanında dijital teknolojiyi de kullanan Espas; İstanbul’da büyük ebat kumaş baskı işleriyle başlayıp, uzun yıllar süren başarılı gelişim sürecinden sonra, günümüzde branda / vinil, folyo, one way vision / delikli folyo malzeme gruplarını içeren baskı üretimleride yapmaktadır.

30 yılı aşkın tecrübeyle…

Dijital baskı tecrübemizi tekstil dijital baskı alanına taşıyarak üretimlerimize devam ediyoruz. Bayrak deyince sadece milli bayrak anlaşılır. Halbuki firma ve kurumların çok değişik bayraklara ihtiyaçları vardır. Kendi bayraklarını asan firma ve kuruluşlar memleketimizde çoğalmaktadır.

Tüm dijital çözümler için;