CLP panolar afişlerin şehir içlerinde dikkat çekici bir biçimde yayınlanması için tercih edilmektedir. Reklamların insanlar tarafından fark edilmesi için değişim sistemi ile çalışan bu panolar, ışıklı çeşitleri ile daha çok dikkat çekmektedir. CLP raket şehrin dokusuna uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir. Açık hava reklamcılığında firmaların en çok tercih ettiği yöntemden biridir. Özellikle ışıklı reklam panosu şeklinde hazırlanmış olan raketler insanların gece gündür dikkatini çekmektedir.

  Raket Baskı Nedir?

  Reklam alanları daha kısıtlı olan 60 santimetrelik bir alanı kaplayan metal ayakları olan bu raket baskı, önü ve arkası boydan boya cam ile kaplanmış şekildedir. Reklamların yayınlanmasında en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Raket CLP baskı ise bu reklam araçlarının içine yerleştirilecek olan afişin baskısına verilen isimdir. Dinamik raketlerde kullanılan afişlerin deformasyona uğraması daha zordur. Her türlü kötü hava koşullarında bile önü arkası cam ile kapalı olduğu için kolaylıkla korunur ve reklamınız zarar görmez. Hem iç mekânların hem de dış mekânların vazgeçilmez reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Raket baskı fiyatları kişilerin vereceği reklama göre farklılık göstermektedir.  Fiyat olarak oldukça uygun fiyatlardan satışa sunulan bu baskı reklamlar için firmaların sitelerini karşılaştırarak daha detaylı bir fiyat bilgisi elde edebilirsiniz.

  Işıklı Reklam Panosu Fiyatları

  Genellikle yollarda, duraklarda, trafikte insanların dikkatini daha çabuk çekebilmek için üretilmiş olan ışıklı reklam panosu baskı fiyatları firmalara göre farklılık göstermektedir. Reklamını yapmak istediğiniz görselin boyutu, kullanılacak olan panonun özellikleri fiyatları değiştirmektedir. Bunun için firmaların siteleri üzerinden bir fiyat karşılaştırması yapmalısınız. Genel olarak fiyatlar reklam sahiplerinin istediği hizmete göre farklılık gösterecektir. Bu ışıklı reklam panolarında dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise görsellerinizin boyutlarıdır. Olabildiğince insanların dikkatini çekecek boyutlarda ve çekicilikte görselleri tercih etmelisinizdir. Bu şekilde reklamlarınız daha çok fark edilecektir ve daha çok kişiye ulaşabileceksiniz. Işıklı reklam panoları ile 7/24 reklamlarınızın fark edilmesini sağlayabilirsiniz.  Bu panoların dayanımının yüksek oluşu ile de uzun süreli olarak rahatlıkla reklamlarınız yayınlatabilirsiniz, hiçbir şekilde afişlerinizin zarar görmesine de imkan yoktur.

  CLP – RAKET BASKI

  Malzeme

  Citylight Kağıt (135g/m2 tabaka, ışık geçirgen, rutubete ve yırtılmaya dayanıklı)

  Baskı Teknolojisi

  CMYK Baskı Tekniğiyle VUTEK Dijital Baskı Makinesiyle basılacaktır. Tek parça, Arka Baskılı

  Teknik Özellikler

  118 x 175 cm standart boyutlara sahiptir. Rulo olarak karton tüp içinde veya poşetlenmiş aynı gün kargoya verilir. 3 yıl dış mekan ömrü vardır.